Danışmanlık Merkezi

Okmeydanı ve Dolapdere bölgelerinde hizmet vermekte olan iki merkezle amacımız; sorun öncesinde koruyucu aile rehberliği yapabilmek, var olan sorunlarda da aile ve çocuk odaklı çözümler üretmektir.

Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde;
Ailelere psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri vererek aile içi ilişkilerini ve çocuklarıyla kurdukları bağı güçlendirmeyi,
Bireysel desteğe ihtiyaç duyan danışanlarımıza psikolojik yardım sağlayarak yaşadıkları sıkıntıları azaltmayı,
Çocuk ve ergenlerde sık görülen ruhsal sorunlara danışmanlık yaparak ilgili yönlendirmeleri yapmayı hedefledik ve hedeflerimizi sürdürmeye devam ediyor. .

Yaşamınızda meydana gelecek değişimlerle birey olma ve aile birliğinin önemini kavrayabilir, dolayısıyla da çocuklarınız ile daha sağlıklı iletişim ve daha verimli bir yaşam sürebilirsiniz. Danışmanlık merkezinden profesyonel yardım isteyen tüm yetişkinler ile çocuklarını sağlıklı yetiştirmek isteyen ebeveynler ücretsiz olarak faydalanabilir.

Danışmanlık Merkezleri iki klinik psikolog ve bir çocuk psikoloğu ile hizmet vermektedir. Merkezimizde randevu sistemi ile ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bilinçli Aile Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde;
-Bireysel Danışmanlık ve Psikoterapiler
-Çocuk Terapileri
-Kişisel Gelişim Eğitimleri
-Anne-Baba Eğitim Seminer Hizmetleri verilmektedir.

Danışmanlık Merkezleri ayrıca ihtiyaca yönelik olarak farklı kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmakta ve konuya uygun yönlendirmeler yapmaktadır.

Okmeydanı ve Dolapdere Danışma Merkezleri hizmetlerinin yanı sıra;
Spor salonundan,
Kütüphaneden,
Bilgisayar salonundan
Eğitim Sınıfından,
Çok Amaçlı Salondan,
Çamaşırhaneden,
Banyo hizmetinden,
Aşevinden, yararlanabilirsiniz.